Opening:

Sales Account Manager

Ai dorinta de a face performanta? Iti place sa pui pasiune in ceea ce faci?

Iti doresti sa evoluezi? Ai o activitate orientata catre rezultate?

Daca raspunsul la aceste intrebari e un DA clar, esti persoana pe care o cautam!

Consiglieri este un brand de vestimentatie masculina avand la baza conceptul „Custom-Made” – oferim produse unice, special concepute pentru fiecare client in parte. Dorim sa oferim clientilor o experienta unica, cel mai bun produs, servicii premium intr-o locatie exclusivista.

Suntem in expansiune si cautam colegi care sa faca parte din acest concept. Obiectivul principal este dezvoltarea portofoliului de clienti, prin vanzarea produselor unice si personalizate pe care le oferim.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:

  • Descoperirea si achizitia de noi clienti
  • Prospectare continua, prezentarea si explicarea conceptului „Custom-Made” Consiglieri, viziune pe termen lung. Atitudine proactiva
  • Activitate bazata pe organizare, productivitate si obtinerea de rezultate
  • Mentalitate de genul: „Nu exista nu se poate”. Fac tot ce tine de mine pentru a obtine rezultatul asteptat
  • Oferirea unui „Customer-Experience” la cel mai inalt nivel

Ce beneficii castigi:

  • Salariu motivant, corelat cu rezultatele obtinute. Bonusuri de performanta
  • Un mediu de munca extrem de atractiv
  • Traininguri de vanzari & consultanta vestimentara
  • Suport individual pentru atingerea rezultatelor
  • Vanzare de produse premium prin care imbunatatesti imaginea fiecarui client

Descrierea companiei

Consiglieri este un brand dinamic, orientat către viitor si cu o puternică ancorare în tradițiile sartoriale europene care au dus aproape de perfecțiune nu doar tehnicile de execuție și designul, ci și regulile și principiile stilului vestimentar masculin.

Credem că inteligența și caracterul unui bărbat puternic sunt cel mai bine puse în valoare de o excelentă și adecvată alegere a vestimentației și accesoriilor potrivite statutului său social, gradului de formalitate al ocaziilor sau anotimpului.
Echipa Consiglieri este construită în jurul ideii că fiecare angajat se află în competiție cu sine însuși, pe calea către excelența profesională, fiind dispus, în același timp, să joace cooperativ cu ceilalți colegi, pentru a asigura împreună forța și competitivitatea echipei.
Campioni ai eleganței și bunului gust, consultanții Consiglieri oferă, cu multa competență și profesionalism, soluții optime, moderne și personalizate, unei clientele extrem de exigente.

Daca esti interesat, poti aplica aici.

Sau ne poti trimite un e-mail pe: jobs@consiglieri.ro